Postoi një imazh joshës në Instagram, Bebe Rexha pendohet dhe e fshin

 

Bebe Rexha ka postuar një foto, në të cilën erdhi tejet tërheqëse, por u pendua dhe e fshiu.

Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq atraktive e veshur e tëra në gri, shkruan lajmi.net.

Kostumi që kishte veshur këngëtarja, i theksonte gjoksin asaj, andaj pranoi shumë komente nga ndjekësit, por u pendua dhe e shiu foton.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Bebe Rexha është “Last Hurrah”, të cilit së fundi ia ka shoqëruar edhe videoklipin vertikal. /Lajmi.net/

Loading poll ...