Pozon nga ballkoni, Eni Koçi tregon linjat në bikini

 

Eni Koçi u shfaq atraktive në fotografinë ku vjen e veshur në bikini.

Eni Koçi së fundi ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku erdhi tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Në bikinit e verdha, këngëtarja kishte vënë në plan të parë gjoksin dhe këmbët seksi.

Ajo nuk ka preferuar të tregojë nëse fotografia është pjesë e ndonjë skene të klipit të ri, apo vetëm foto çasti.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Eni Koçi është “Afër teje”, duet ky me Olsi Bylykun. /Lajmi.net/