Pozon vetëm në të brendshme, Enca ia vë ‘flakën’ Instagramit

  Edhe kësaj here, Enca Haxhia ka ‘tronditur’ rrjetin me imazhin që ka publikuar.      

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia ka sjell imazhin më të ‘nxehtë’ për 2019 teksa ka pozuar vetëm në të brendshme, shkruan lajmi.net.

Lirshëm mund të thuhet se me këtë imazh ajo ia ka vënë flakën Instagramit, e cila zbulon më shumë se ç’duhet.

Nuk ka dyshim se edhe pëlqimet dhe komentet ishin të shumta nga afro dy milionë ndjekësit që posedon në Instagram.

“Merre një vajzë që mund t’i bëjë të dyat”, ka shkruar ajo.

Theksojmë se, nuk janë të pakta rastet kur Enca ka rrëmbyer vëmendjen e publikut, madje kështu mbanë aktiv fansat. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Get you a girl who can do both ?❄️? 3 piece set @fashionnovacurve @fashionnova 

A post shared by   ENCA  (@enca) on