Pranë fotos së fundit të Albanit ra në sy ky koment

 

Alban Skënderaj ka pranuar komentin më kuptimplotë pranë fotos së fundit.

Këngëtari Alban Skënderaj e ka publikuar një foto me vajzën e tij të vogël dhe mënyra se si është realizuar ky imazh është tejet kreative, shkruan lajmi.net.

Mirëpo, pavarësisht se ka rënë në sy pozitiviteti i të dyve, babë e bijë, komenti i Miriamit thotë shumë, ani pse ajo nuk gjendet në foto.

“Jeta ime në 1 fotografi”, ka shkruar ajo pranë fotos./Lajmi.net/