Pranë pozave provokative, Angela Martini e quan veten ‘amvise’

 

Angela Martini i ka publikuar disa foto ku shfaqet gjysmë e zhveshur ndërkohë që e quan veten ‘amvise’.

Bukuroshja seksi, Angela Martini i ka ndarë me ndjekësit disa foto në bikini të cilat i zbulojnë linjat perfekte trupore, sidomos gjoksin, shkruan lajmi.net.

Mirëpo ajo çfarë i ka habitur të gjithë nuk kanë qenë fotot gjysmë nudo por ajo çfarë ka shkruar pranë postimit.

Angela në mbishkrimin e fotos e ka quajtur veten ‘amvise’ dhe kjo nuk ka pasur se si të mos komentohet nga ndjekësit e shumtë të cilët menjëherë kanë ardhur me reagime nga më të ndryshmet./Lajmi.net/