Pritje e ëmbël në ndërrimin e motmoteve për ‘Çënarin’ dhe Almedën

  Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj ‘Çënari’ po e presin vitin 2019 duke dëgjuar të rrahurat e zemrës së foshnjës.      

Çifti simpatik, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman këtë vit të ri po e presin më të kompletuar se kurrë, duke pritur që të bëhen prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Të dy në llogaritë e tyre në Instagram e kanë publikuar një foto në të cilën shihen pranë ultrazërit duke i dëgjuar rrahjet e zemrës së foshnjës e cila pritet që në 2019-ën të vijë në jetë.

Gjinia e foshnjës së tyre është djalë./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 #Repost @tsayisman Happy New Year? ・・・ 2018 yilini geride biraktigimiz su anlarda;bu yil icerisinde her zaman yasadigim duygulardan cok daha baska cok daha farkli cok daha ozel bir duyguyu ve bu duyguyu yasadigim ani sizinle paylasarak 2019 yilini iple cekmeye basliyorum.2019 yilinda herkese once saglik , basari ve mutuluk temenni ediyorum.Evlerimizden nese ve huzur eksik olmasin.Allah herkesin gonlune gore versin.Yeni yiliniz kutlu olsun ❤️????? 

A post shared by   Almeda Abazi Sayışman  (@almeda92) on