Probleme me zorrën e trashë? Provoni këtë pije të shëndetshme dhe efektive për kurim

Zorra e trashë është një nga pjesët më delikate të zorrës tonë. Ne duhet të bëjmë gjithçka të mundur për ta ruajtur atë, me ushqimin e duhur në radhë të parë. Por nëse lindin probleme, atëherë mund t’i referohemi një pije të mirë, efektive dhe të bërë në shtëpi.

Ajo gjithashtu do të jetë e mirë për përmirësimin e metabolizmit tuaj. Ajo do t’ju lejojë të pastroni trupin, të humbni peshë dhe të përmirësoni zonën e barkut. Në fakt, kjo pije, djeg yndyrën, zvogëlon depozitat e akumuluara të yndyrës në atë zonë duke parandaluar probleme të tilla si diabeti ose hipertensioni.

Përbërës të efektshëm dhe natyralë si limoni dhe majdanoz janë ata që do t’ju lejojnë të zgjidhni shumë probleme. Mbi të gjitha këto të fundit ofrojnë përfitime të pabesueshme që shumë nuk e dinë. Në fakt, majdanozi është në gjendje të pastrojë gjakun, por është gjithashtu e dobishme për parandalimin e infeksioneve të fshikëzës dhe veshkave.

Si ta mbroni zorrën e trashë me këtë përgatitje

Karakteristikat e tsaj lejojnë të reduktojnë mbajtjen e lëngjeve, për të luftuar stresin dhe ankthin. Ai është gjithashtu i pasur me antioksidantë dhe eliminon aromën e keqe. Një kurë e vërtetë për shëndetin tuaj.

Loading poll ...

Përbërësit: 1 limon, 1 tufë majdanoz, 1 shkop kanellë ose 1 lugë çaji pluhur kanelle, 1 lugë gjelle xhenxhefil të integruar, 1 lugë gjelle uthull molle, 1 lugë gjelle miell farë liri, 100 kos.

Për të përgatitur këtë pije, shtoni të gjithë përbërësit në një blender dhe përzieni. Pini këtë përgatitje çdo ditë përpara se të shkoni në shtrat dhe efektet do të jenë të menjëhershme.Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .