Projekti i saj u nominua në kategorinë “Kënga më e mirë evropiane”, Soni flet për ndjesinë

  Soni Malaj ka folur për suksesin e saj të fundit.      

Soni Malaj ishte e ftuar mbrëmë (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka folur për pjesëmarrjen e saj në festivalin e këngës në “RTSH” dhe për suksesin e këngës me të cilën garoi në atë festival.

Ajo ka përmendur edhe një sukses tjetër, bëhet fjalë për nominimin në kategorinë “Kënga më e mirë evropiane”, meqë rast zbuloi edhe detajet se me cilin projekt është nominuar.

Më poshtë gjendet intervista e plotë e Soni Malajt, ku mund të mësoni se çfarë tha ajo për këtë sukses. /Lajmi.net/