Pronarja e Chocolate Corner pati një ditë të veçantë

Tashmë kompania e lartcekur është emri më i frekuentuar sa i përket eventeve të rëndësishme të organizuara, shkruan Kosovarja.

Bleta Zeqiri është pronarja e cila këtë kompani e bëri në pikën ku është sot, duke qenë pjesë në shumë festa dhe ditëlindje.

Magjia e çokollatës kalon kufijtë nga Bleta e cila krahas angazhimeve të shumta, ndanë kohë edhe për më të dashurit, e madje edhe për ditët e tyre të rëndësishme.

Kësaj here djali i saj Froni ka festuar ditëlindjen, e Bleta ka kthyer këtë ditë në një festë ëndrrash për të.

ditelindja e Fronit
Pervec familjes, shoqnise, du me i permend edhe Pasticeria “Sweet Vesa” – Torte me porosi dhe Party Store per kujdesin ndaj Fronit. Jeni shume te kandshem dhe profesional.
Falemnderit” janë fjalët e saj duke bashkëngjitur imazhet në të cilat çdo gjë duket mahnitëse./Kosovarja/