Provokon Shkenda Dubova, tregon shumë në pjesën e sipërme

 

Shkenda Dubova, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

E në atë Instagram, ndiqet nga afro 200 mijë ndjekës për të cilët publikon imazhe të llojllojshme, shkruan lajmi.net.

E së fundmi, Shkenda ka sjell një foto nga pasqyra teksa shfaqet me robdëshambër dhe provokon në pjesën e sipërme.

Kjo veshje e brendshme e këngëtares shqiptare është e firmës ‘Versace’, që besohet se kushton mjaft shtrenjtë.

Më poshtë mund ta shikoni intervistën e fundit të dhënë nga Dubova për emisionin “Mirage”, ku ka zbuluar shumë të pathëna rreth saj. /Lajmi.net/