Pse po e fsheh Labi të bijën?

Prezantuesi televiziv Labinot Gashi-Labi dhe bashkëshortja e tij Qëndresa vetëm para pak kohësh janë bërë prindër për herë të parë, shkruan “Kosovarja”.

Labi ka treguar gjithë emocionet e tij me rastin e lindjes së Rroas së vogël, duke thënë që po ndihet njeriu më me fat në botë.

Labi nuk ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale foto të së bijës, duke tentuar që ta ruaj privatësinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Megjithatë, ka dalë një foto ku shihet pak Rroa e vogël.

Se, kur do ta shohim gjithë fytyrën e Rroas, mbetet për tu parë./Kosovarja/

Loading poll ...