Publikohen disa sekuenca nga dueti mes Eni Koçit dhe Elinel

Eni Koçi dhe Elinel po vijnë me bashkëpunim.

 

Eni Koçi përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditura disa detaje nga kënga e re, shkruan lajmi.net.

Ky projekt titullohet “Larg”, ndërsa Eni e sjell në duet me Elinelin, këngë kjo që do të publikohet nesër (e enjte).

“Edhe 1 ditë? “Larg” ft Elinel”, ka shkruar këngëtarja mbi videon, në të cilën zbulon disa sekuenca nga klipi i kësaj kënge.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Eni Koçi është “Afër teje”, të cilin e solli në bashkëpunim me Olsi Bylykun. /Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 1 day left? “Larg” ft @officialelinel 

A post shared by   Eni Koci  (@enikociiii) on