Publikohet foto e parë nga dhoma e djalit të Almedës dhe Tolgës

 

Është publikuar foto e parë nga dhoma e gjumit të Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman.

Çifti simpatik, Sayisman, po numërojnë ditët e ardhjes në jetë të fëmiut të tyre të parë, shkruan lajmi.net.

Almeda Abazi me foton e fundit të publikuar në Instastory bënë të ditur se po bën përgaditjet e fundit në pritjen e djalit.

Aktori i njohur turk Tolga Sayisman dhe bashkëshortja e tij Almeda nuk e kanë kursyer privatësinë e tyre në rrjetet sociale lidhur më foshnjën që do ua japë epitetin prindër.

Së fundmi bukuroshja shqiptare ka publikuar foto nga dhoma e të birit, ku mund të hasim në një detaj lidhur me emrin e fëmiut. Çifti pritet që djalin ta pagëzojnë me emrin Efehan./Lajmi.net/