Publikohet pak nga teksti i baladës së re të Yll Limanit

 

Yll Limani e ka në ‘furrë’ baladën e tij të re teksti i së cilës ka të bëjë me vuajtjen.

Këngëtari Yll Limani shumë shpejtë do ta publikojë projektin e tij më të ri muzikor me titull ‘Harrom”, shkruan lajmi.net.

Këtë ia kanë kërkaur fansat pasi para disa muajsh ai e kishte incizuar në studio vetëm për ta publikuar në Instagram dhe jo për ta realizuar si projekt me videoklip.

Mirëpo meqë kërkesat ishin të shumta, këngëtari i shumë hiteve ka vendosur që ta realizoi si projekt dhe pritet që shumë shpejtë të publikohet. Ylli madje para pak minutash e ka publikuar një pjesë të tekstit.

Loading poll ...

”Sun pe thom unë lamtumirën” shkruan ndër të tjera pranë një fotografie që e ka postuar./Lajmi.net/