Publikohet projekti i ri nga Vedat Ademi

Vedat Ademi ka sjellur projektin e tij më të ri.

 

Siç edhe njoftuam më herët këngëtari Vedat Ademi publikoi projektin e tij të ri, shkruan lajmi.net.

Kënga e tij e re titullohet ‘Nuk kam faj’, dhe është me videoklip.

Për tekstin është përkujdesur vetë këngëtari së bashku me Kevin Kalo.

Këngën mund ta dëgjoni në kanalin zyrtar të Vedatit në Youtube. /Lajmi.net/