Publikohet ‘traileri’ i dokumentarit mbi jetën e Eminem 

 

Dokumentari mbi jetën e reperit Eminem është gati.

“Marshall From Detroit” titullohet dokumentari i cili flet mbi jetën e reperit amerikan, Eminem, transmeton lajmi.net.

Ky dokumentar do të prezantohet në “Sundance Festival” dhe starton nga sot (24 janar) deri më 3 shkurt. Në të reperi flet për qytetin e tij gjatë një rrugëtimi të gjatë në makinë, intervistuar nga Sway Calloway.

Ky është traileri./Lajmi.net/

Loading poll ...