Pyetja që ia bëri vajza e emocionoi Ardit Gjebrean

 

Ardit Gjebrea është emocionuar pas asaj që e pyeti vajza e tij.

Ardit Gjebrea përmes një postimi në Instagram, ka treguar se çfarë e pyeti vajza, shkruan lajmi.net.

“Anna: Babi, ti do më shoqërosh mua kur të martohem?”, ishin fjalët e Anës që e emocionuan Adritin.

“Mendova: veç ta mbërrij atë ditë…”, ka shkruar moderaori.

Kujtojmë që Ardit Gjebrea është i martuar me Anilën dhe kanë dy fëmijë, Jonin dhe Anën. /Lajmi.net/