Qytetarët hedhin në koshin e mbeturinave deputetin/ Bujari Nishani publikon videon dhe jep mesazhin

Ish-Presidenti Bujar Nishani, i cili ka dalë në mbështetje të ish-kryeministrit Sali Berisha, ka shpërndarë në Facebook videon e momentit ku protestuesit në Ukrainë, disa vite më parë, hedhin në koshin e mbeturinave një politikan që e akuzonin si të korruptuar.

Nishani thekson se këto skena do t’i shohin edhe në qytetet e Shqipërisë.

“Besoj se së shpejti këto skena do ti shohim dhe qyteteve të Shqipërisë. Shqiptarët do ti hedhin në koshin e plehrave simbolet e hajnisë dhe tradhtisë”, shkruan ai.

E ardhmja e Eriksen, gjigantët e Europës mund të realizojnë ëndrrën e danezit

Arsenali kërkoi shtyrjen e ndeshjes në fundjavë – legjenda e United bën reagim të ashpër