Qytetarët zgjedhin artistin e vitit 2018, ja për kë është fjala

Viti 2018 ka qenë mjaft i angazhuar për artistët shqiptarë.

Të gjithë yjet e estradës kanë publikuar një sërë projektesh dhe bashkëpunimesh nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, javën e kaluar ka marrë mendimet e qytetarëve lidhur me artistin më të suksesshëm të vitit 2018.

Se çfarë thonë ata dhe kë zgjedhin e mësoni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/