Qytetarët zgjedhin të preferuarin e grupit “BabaStars”

 

Grupi BabaStars së fundmi kanë qenë mjaft të komentuar në shtypin rozë.

Kjo ngase kishte përçarje në mes të këtij labeli ku thuhej se tashmë pjesë e tij janë vetëm, Ghetto Geasy, Onat dhe Majk, shkruan lajmi.net.

Në rubrikën VoxPop, qytetarët këtë javë kanë dhënë mendimet e tyre rreth përçarjes mes BabaStars, e që në videon e mëposhtme mund t’i mësoni të gjitha.

Përveç grupit, ata zgjedhin edhe artistin e preferuar të grupit. /Lajmi.net/