Readi bën reagimin epik kur i vihen përballë Mozzik dhe Getinjo

 

Readi gjatë një interviste të fundit për ‘Mirage’ ka folur pë Mozzik dhe Getinjon por kështu reagon kur i vihen të dy përballë.

Reperi Read para pak ditësh ishte mysafir në emisionin ‘Mirage’ ku folin për marëdhëniet e prishura mes tij dhe disa prej reperëve të njohur shqiptarë, përfshirë Mozzikun dhe Getinjon, shkruan lajmi.net.

Ai para kamerës së ‘Mirage’ ka sqaruar mosmarrëveshjet me vëllezërit Aliu mirëpo reagimin epik e bëri kur iu vunë përballë në rubrikën ‘Kë zgjedh’.

Përgjigjen epike të reperit e gjeni në videon në vazhdim e pas saj mund ta ndiqni vidoen në të cilën ai flet për prishjen e raporteve me Mozzik, Getinjon e S4MM./Lajmi.net/