Readi për S4MM-in: Veç dua të ia bëj këtë ‘diss’ dhe me qit për toke

  Readi ka dhënë detaje nga projekti i tij, i cili është ‘diss’ për reperin S4MM.      

Readi ka qenë i ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku tregoi se si erdhi deri tek marrëveshja me “On Records”, shkruan lajmi.net.

Ai ka folur për projektin e tij të fundit, të cilin e ka bërë ‘diss’ për reperin S4MM, në këtë rast zbuloi si erdhi deri tek prishja e raporteve me S4MM-in.

Madje, reperi nga “On Records”, pas këtij ‘dissi’ pati edhe një porosi për S4MM-in.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 5:58 mund të mësoni se çfarë thotë Readi për S4MM-in. /Lajmi.net/