Receta natyrale që i thotë “lamtumirë” presionit të lartë të gja’kut dhe kolesterolit të lartë

Receta që do t’ju paraqesim në këtë postim ka përbërës shumë të dobishëm për shëndetin e përgjithshëm.

Loading poll ...

Përbërësit:
një copë xhenxhefil, 1 thelpi hudhër, 1 lugë gjelle uthull molle, 1 lugë çaji mjaltë, 1 lugë gjelle lëng limoni.

Përzienji të gjithë përbërësit në blender me shpejtësi të lartë. Më pas mbajeni përzierjen e krijuar në frigorifer për 5 ditë. Ky ilaç natyral duhet të konsumohet në mëngjes dhe në darkë 1 orë para se të konsumoni ushqim. Efektet do vërehen rreth një javë pas përdorimit të rregullt. Ky ilaç natyral ul presionin e lartë të gjakut dhe nivelet e kolesterolit të keq. Krahas punes tone te palodhur per t’iu informuar, na e shperbleni dhe ju qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur ( Foton apo Videon qe ndodhet me poshte ) . Faleminderit per mirkuptimin .