Receta per te rritur sistemin imunitar ule tensionin e gja’kut dhe nivelin e larte te kolesterolit

Ja receta për të rritur sistemin

Loading poll ...

Receta mund të ulë tensionin e gjakut dhe nivelin tuaj të lartë të kolesterolit. Trajtimi duhet të konsumohet pas një jave dhe është shumë e lehtë për t’u përgatitur.

Ja se si:

Përbërësit :

1 copë xhenxhefil (i grirë)

1 thelpi hudhër

1 lugë gjelle uthull molle

1 lugë gjelle lëng limoni

1 lugë çaji mjaltë

Përzieni të gjithë përbërësit në një blender për 30 sekonda, pastaj mbajeni në frigorifer për 5 ditë. Merrni një lugë gjelle në mëngjes esëll dhe një lugë gjelle në mbrëmje para se të shkoni në shtrat. Megjithatë, nuk e rekomandojmë marrjen e tij më shumë se 3 herë në ditë. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .