Redona Koci tregon edhe një herë se është avokatja më tërheqëse shqiptare

Jo më kot e ka marrë epitetin si ‘juristja më joshëse shqiptare’, shkruan GazetaBlic.

Dhe tani, Redona Koci ka treguar edhe njëherë se di të bëjë për vete shumë kë dhe di të marrë vëmendjen në maksimum sa herë që publikon fotografi.

Juristja e cila në rend të parë e ka vënë profesionin e modelimit është shfaqur tejet tërheqëse në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

E veshur me një minifund të zi dhe bluzë të zezë, të kombinuara aq bukur me një palë çizme po të zeza dhe një çantë nga marka e njohur “Louis Vuitton” ajo është treguar provokuese përderisa ka nxjerrë në asetet e formësuara.Kujtojmë që për Kocin kanë shkruar edhe mediat e huaja duke e konsideruar si një prej vajzave më tërheqëse shqiptare.