Refuzojnë të paguajnë ushqimin, sherr masiv mes klientëve dhe stafit

 

Loading poll ...

Ky është momenti tronditës kur një përleshje masive nisi mes klientëve dhe stafit të McDonald, pasi dy burra refuzuan të paguajnë ushqimin.

Pamjet dramatike tregojnë momentin e incidentit në qytetin e Mançester.

Dy klientët shihen duke goditur me grushte një roje të sigurisë.

Një anëtar tjetër i stafit dihet duke ndjekur një nga burrat jashtë restorantit dhe nis ta godasë në rrugë.

Ndërsa klientët e tjerë dëgjohen duke bërtitur brenda restorantit.

/Ora News.tv/