REKOMANDOHET edhe nga EKSPERTËT: Kjo është pija që shkatërron KOLESTEROLIN dhe DJE.GË DHJAMIN

Kjo receta është shumë efektive në zvogëlimin e niveleve të kolesterolit, si dhe në dje.gien e dhjamit brenda një kohe shumë të shkurtë.

Loading poll ...

Edhe doktorët kanë filluar t’i këshillojnë pacientët me nivele të larta të kolesterolit ta konsumojnë, gjë që tregon shumë për efektin e saj pozitiv.

Përbërësit e kësaj pije janë shumë të shëndetshëm për luf*imin e sëm.undjeve të ndryshme, dhe kombinimi i tyre është mjeti i duhur për zvogëlimin e kolesterolit dhe dje.gien e dhjamit.

Përbërësit: Tre limonë, sodë buke, dy tufa majdanoz, dy litra ujë të filtruar

Përgatitja: Fillimisht, i pastroni limonët me sodë buke për t’i eliminuar të gjitha bakteret. Pastaj, e vloni ujin dhe e pritni derisa të ftohet. I prini limonët dhe i copëtoni tufat e majdanozit, pastaj i shtoni në ujë.

Tasin e mbyllur e futni në frigorifer, ndërsa në mëngjes e përzieni pijen mirë dhe e transferoni në një shishe të xhamit.

Nga kjo recetë duhet të konsumoni 100 gramë në përditshmëri për të pasur efektin më të mirë dhe ju lutemi mos harroni te na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .