Remzija i bën konkurrencë të madhe rejës së saj

Tashmë është bërë zakon që rejat e këngëtarve tona, të jenë pjesë e pandashme e mediave qoftë me apo pa dashje.

Në këtë valle ska si mos të hyjë edhe reja e Remzie Osmanit, Gëzimja, emri i së cilës është lakuar shpesh nga rubrika rozë, shkruan Kosovarja.

Ndonëse atë e kemi tejet aktive në rrjetet sociale, shpesh e shohim duke ndarë gjëra nga rutina e saj e përditshme.

Këto ditë duket se ajo po kalon një pushim tejet ekzotik, ku edhe ka ndarë një fotografi së bashku me vjehrrën e saj.

Të ëmbla dhe aq të dashura, nuk janë shfaqur asnjëherë ndaj njëra tjetrës. /Kosovarja/