Reperja shqiptare thùmbon keq Melindën: Në mars i vdíq nëna, në maj del duke u drídhur!

Melinda Ademi u rikthye në muzikë ditën e djeshme me një këngë të fuqíshme që u prít mjaft mirë nga fansat e saj.

Kënga e re mban titullin “Qa din ti” dhe për 24 orë ka arritur 1 milionë klikime në “Youtube”.

Edhe pse kënga dhe performanca e Melindës nuk ka marrë asnjë kritikë deri më tani, nuk ka munguar një thùmb shumë i hídhur nga reperja tjetër Gjira, që konsiderohet si rívale e Melindës.

Kjo e fundit e ka prekur Melindën në pjesën e saj më të dobët, tek ndarja nga jeta e të ëmës.

Gjira shprehet se nuk arrín të kuptojë se si mund të dalë e veshur Melinda në atë formë, pasi në muajin mars nëna e saj ndërroi jetë.

“Në mars i ka vdékur nëna nga kàànceri e në maj lanson këngë duke u drídhur në tànga. Më fal po këto femna nuk po mundem të i marrë seriozisht. %moral % ndërgjegje, %talent %shije. Pusho në paqe”, shkruan Gjira në reàgimin e saj.

Këto fjalë janë vërtetë shumë të rénda dhe nuk e dimë si i ka pritur Melinda, sepse deri më tani nuk ka pasur asnjë reàgim prej saj.

Melinda ka treguar se e ka vùajtur shumë ndàrjen nga jeta të nënës së saj dhe për një kohë të gjatë mungoi si në rrjete sociale dhe në muzikë.


Zbulohen planet e Sarrit për te Lazio; injoron Strakoshën, synon Hysajn

Calhanoglu-Milan, aromë lamtumire. S’ka dyfishim page për turkun