Revista e famshme amerikane ngatërron Rita Orën me Post Malonen

 

Rita Ora është gjetur gabimisht në revistën amerikane të shoubizit, Holywood Reporter.

Këngëtarja Rita Ora po vazhdon sukseset e saj në muzikë, kështu duke u bërë emri më i komentuar nëpër mediat tona po ashtu edhe ato të huaja, shkruan lajmi.net.

Së fundmi fotografia e bukuroshes shqiptare gabimisht u gjen në revistën e mirënjohur amerikane të shoubitiz, Holywood Reporter.

Faktikisht ajoishte maskuar si këngëtari si Post Malone me rastin e festës së Halloweenit, dhe aq bukur e kishte bërë këtë sa që në grackën e saj ka rënë edhe revista e famshme.

Shqiptarja seksi e cila asnjëherë nuk e mohoi prejardhjen është shumë e kërkuar edhe për të qenë fytyra e markave të ndryshme në kuadër të reklamave.

Nëpërmjet një postimi të fundit në Instagram, këngëtarja Rita Ora ka lënë të kuptohet se po vjen në bashkëpunim me gjigantin e këpucëve “Giuseppe Zanotti”, shkruan lajmi.net.

“Së shpejti, GZ x Rita Ora – një bashkëpunim ekskluziv mes Giuseppe Zanotti dhe Rita Orës”, kishte shkruar Rita e cila më pas i ka publikuar disa video nga xhirimet e reklamës dhe duket tejet tërheqëse.

Rita po vazhdon edhe angazhimin në projetet e reja muzikore./Lajmi.net/