Revista prestigjioze franceze shkruan për moderatoren shqiptare

 

Njihet si femër që ia del t’i arrijë synimet e saj.

Albana Osmani është komentuar edhe nga revistat e huaja për fondacionin “Ti je një luledielli”, shkruan lajmi.net.

Së fundi, moderatores shqiptare ia ka kushtuar një artikull edhe revista franceze “Utopian Magazine”, kësaj radhe për temë ka fushën e artit.

“Faleminderit  @utopian_magazine  Revista Franceze Online . Author  @enrimato  Djali i profesorit tim te Liceut ❤Faleminderit Profesorit tim  @ardianisufiart per gjithe energjine e Akademise se Arteve qe na e dha ne shpirt ! E falenderoj dhe per gjithe mbeshtetjen e tij ne cdo hap timin”, ka shkruar ndër të tjera ajo. /Lajmi.net/