Rezarta Shkurta shfaqet me barkun e fryrë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Rezarta Shkurta muajin e kaluar u përfol gjatë se ishte shtatzënë për herë të dytë. Shkak u bë një video ku Rezarta shfaqej me bashkëshortin, Ermalin dhe vajzën Hera duke dekoruar pemën.

Në video Rezartës i dukej barku pak i fryrë dhe thashethemet nisën menjëherë.

Këngëtarja reagoi me një postim në Instagram ku shkruante se nuk është në pritje të ëmbël, por thjesht mund të jetë shëndoshur pak.

Mirëpo sot kanë nisur sërish thashethemet se Rezarta është shtatzënë.

Këtë herë shkak është bërë një foto që ajo ka postuar në Instastory ku shfaqet me dorën të barku i cili duket pak i fryrë.