Rihanna e ‘zjarrtë’ në koleksionin e ri të të brendshmëve

 

Këngëtarja e njohur, Rihanna është shumë e pëlqyer.

Ajo po ashtu është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave promovon aktivitetet e saj në jetë dhe karrierë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Riri ka promovuar koleksionin e saj më të ri të të brendshmëve, përmes disa fotografive mjaft provokuese në Instagram.

Ajo duket tejet seksi, teksa me këto forma trupore thjesht nuk i lë vend as imagjinatës.

Edhe pse është shumë aktive në fushën e modës dhe biznesit, ka kohë që Rihanna nuk ka sjell për fansat e saj ndonjë këngë të re. /Lajmi.net/