Rina Balaj ekspozon veturën luksoze

 

Vitin që lamë pas Rina Balaj bëri bujë të madhe në mediat rozë.

Reperja nga Istogu, Rina Balaj në vitin 2018 ishte mjaft e komentuar në showbizzin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Balaj solli një sërë projektesh dhe bashkëpunimesh të cilat u mirëpritën nga publiku e cila nuk la anash as koncertet.

Në një foto të fundit, Rina ka ekspozuar veturën e saj luksoze nga edhe ka marrë komente të ndryshme nga ndjekësit.

Loading poll ...

“Ika un’ cuna”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/