Rina Balaj joshëse në imazhet e reja

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

E veshur me bluzën e bardh dhe kombinuar me atë ngjyrë krem, Rina dukej goxha mirë.

Të gjithë pamjen e kishte kompletuar me aksesor si syzet dhe zinxhirët në qafë dhe duar.