Rita mbulohet me vello, ky detaj ua bëri kokën lëmsh të gjithëve

  Rita Ora ka befasuar të gjithë me fotografitë e fundit që ka publikuar në Instagram.      

Rita Ora ka postuar disa fotografi, në të cilat shfaqet e mbuluar me vello të nuseve, shkruan lajmi.net.

Nën të, këngëtarja kishte veshur një xhaketë dhe një bluzë, e cila dukej sikur të mos kishte asgjë në trup.

Kjo gjë ua bëri kokën lëmsh ndjekësve të këngëtares, të cilët vetëm pasi e shikonin dy herë fotografinë e Ritës, e kuptonin që kishte diçka veshur nën xhaketë.

Për ndryshe, Rita Ora së fundi ka konfirmuar turneun që do ta mbajë në Australi, ndërsa pas përfundimit të tij do të udhëtojë në Azi. /Lajmi.net/

Loading poll ...

                    View this post on Instagram                            

 

 F with me ?? @blairbbrown 

A post shared by   RITA ORA  (@ritaora) on