Rita Ora me mesazh inspirues nga palestra

 

Rita Ora edhe në Kaliforni ka vazhduar të merret me aktivitete fizike në palestër, ndërsa ka inspiruar ndjekësit me një mesazh.

Rita Ora këto ditë po qëndron në Los Angeles, ndërsa krahas shumë aktiviteteve në muzikë ajo gjeti kohë edhe për palestër, shkruan lajmi.net.

“Kthehemi tek @benbrunotraining, qëndroni të fokusuar. Mos u hutoni. Qëndroni të fortë, vazhdoni të luftoni dhe të shkëlqeni! Askush nuk mund të jetë në gjendje të ndez dritën tuaj!! Nëse unë mund të inspiroj dikë të zgjohet dhe bëjë diçka dhe të bëjë diçka produktive pozitivie fizike. Ne të gjithë e kemi atë në vete! E di se si është ndjenja kur nuk dëshirojmë të zgjohemi nga shtrati një ditë dhe dëshirojmë të fshihemi nga gjithë bota, por mos e lejoni të fitojë! Ju çdo ditë më inspironi më shumë sesa mund ta merrni me mend! ❤️❤️❤️”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, këngëtarja së shpejti do ta nis turneun e saj në Australi. /Lajmi.net/