Rita Ora provokuese dhe e zhveshur teksa pozon për markën “Giuseppe Zanotti”

Rita Ora provokuese dhe e zhveshur teksa pozon për markën “Giuseppe Zanotti”

 

Rita Ora nuk ka dyshim se është njëra nga femrat më të suksesshme shqiptare.

Bukuroshja jonë vazhdon të jetë aktive në muzikë e poashtu edhe në rrjetet sociale, fotografitë e së cilës zgjojnë kurreshtje gjithnjë, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi ka arritur marrëveshje me kompaninë italiane të këpucëve të kreatorit, Giuseppe Zanotti.

“Shumë e emocionuar për nisjen e fushatës sime të re të këpucëve me @giuseppezanotti bazuar në byzylykët e mi personal??? Do të festoj fillimin nesër në orën 4 pasdite në LA dhe kush dëshiron të vijë të bashkohet me mua ?❤️?✨”, ka shkruar Ora.

Duhet theksuar se edhe në të kaluarën 28-vjeçarja ka qenë fytyrë e markave botërore duke përfshirë Coca Colan. /Lajmi.net/