Rita Ora sjell videon duke dridhur të pasmet, ‘çmend’ fansat

 

E fundit këngë e publikuar nga Rita Ora është “R.I.P”.

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora para pak ditëve solli bashkëpunimin me Sofia Reyes dhe Anitta, shkruan lajmi.net.

Ky projekt i tri artisteve u prit tejet mirë nga publiku dhe deri më tani ka mbledhur mbi 14 milionë klikime në YouTube.

Këngëtarja shqiptare po ashtu për vajzat u shpreh se është kënaqësi të punosh me to dhe janë mjaft inspiruese.

Loading poll ...

Dhe tani, Rita ka publikuar një video në Instagram teksa shfaqet duke i dridhur të pasmet para pasqyrës.

Kjo shihet edhe më poshtë, shikojeni. /Lajmi.net/