Rita sjell prapaskenat e xhirimeve të reklamës për markën “Giuseppe Zanotti”

Rita sjell prapaskenat e xhirimeve të reklamës për markën “Giuseppe Zanotti”

 

Rita Ora ka arritur marrëveshje me kompaninë italiane të këpucëve të kreatorit, Giuseppe Zanotti.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora do të marrë pjesë në reklamë të markës italiane “Giuseppe Zanotti”, shkruan lajmi.net.

Disa nga prapaskenat e xhirimeve i ka ndarë me ndjekësit në Instagram pranë të cilës i ka shkruar edhe disa fjalë.

“Mezi po që të festoj me Giuseppe Zanotti javën e ardhshme në Los Angeles me koleksionin tonë dhe gjithë xhirimet e mahnitshme që bëmë. Këtu janë prapaskenat për ju”, ka shkruar Rita.

Sa u përket projekteve muzikore, Rita po ashtu është aktive. Ajo madje ka shënuar edhe një tjetër sukses me albumin e ri.

Duke hyrë në javën e tetë të publikimit, “Phoenix” ka arritur në total 1.67 miliard dëgjime në platformën ‘Spotify’. Gjithashtu, ky album bëhet albumi i pestë i një femre më i dëgjuar në vitin 2018./Lajmi.net/