Rona Nishliu flet për herë të parë rreth shtatzënisë

 

Rona Nishliu tre ditë më parë promovioi albumin e ri, ku edhe dha lajmin se po bëhet nënë.

Rona Nishliu ka mbajtur një koncert në Prishtinë, për ta promovuar albumin e ri “Mindil”, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage” ishin të pranishëm në vendin e ngjarjes, ku sjellin pamje nga atmosfera që mbretëroi në atë vend.

Përmes stories së përgatitur nga “Mirage” mund të mësoni se kush ishin të ftuarit, cilat ishin këngët e albumit dhe emocionet e Ronës në koncert.

Këngëtarja, për kamerën e “Mirage” ka folur rreth shtatzënisë, lajm të cilin e kishte zbuluar në promovimin e albumit.

Ndiqeni videon e mëposhtme për të mësuar se çfarë tha Rona  Nishliu. /Lajmi.net/