Ronela Hajati jep përgjigjen e shumëpritur, tregon për raportin që ka me Zerkën

Ronela Hajati jep përgjigjen e shumëpritur, tregon për raportin që ka me Zerkën

 

Ronela Hajati ka sqaruar se çfarë raporti ka me Young Zerkën, meqë ka kohë që komentohet për lidhje me të.

Ronela Hajati ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka zbuluar detaje rreth projekteve të reja, si dhe foli për pritshmërinë e këngës së fundit.

Ajo po ashtu foli edhe për jetën private, në këtë rast tregoi se çfarë raporti ka me Young Zerkën.

Më poshtë gjendet intervista e plotë e Ronela Hajatit dhënë për “Mirage”,  ku mund të kuptoni se çka tha ajo. /Lajmi.net/