Ronela Hajati ka qenë gjithmonë seksi, e dëshmon kjo fotografi

  Ronela Hajati është kthyer në kohë për ta publikuar një foto me të cilën dëshmon se ka qenë gjithmonë seksi.      

Këngëtarja Ronela Hajati në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit e ka ndarë një foto në të cilën duket tejet seksi, shkruan lajmi.net.

Ky imazh është realizuar vite më parë dhe këtë e ka treguar vetë Ronela pranë postimit.

Në foton e postuar Ronela duket tejet seksi dhe po ashtu energjike. Kjo nuk është ndonjë suprizë pasi këngëtarja njihet si person i tillë./Lajmi.net/