Ronela Hajati provokon me këmbë në Instagram

 

Ronela Hajati ka incizuar këmbët.

Ronela Hajati aktualisht është duke e shijuar suksesin e projektit më të ri muzikor, këngës “Pa dashni”, shkruan lajmi.net.

Përveç kësaj, këngëtarja po vazhdon të jetë pranë fansave ku në Instagram me ta po ndan imazhe dhe video nga më të ndryshmet.

Mbrëmë Ronela i ka provokuar ata duke incizuar këmbët nga afër ndërsa imazhin e ka publikuar në Instastory./Lajmi.net/