Ronela Hajati sjell këngën e re “Pa Dashni”, shfaqet e ‘nxehtë’ në klip

Ronela Hajati sjell këngën e re “Pa Dashni”, shfaqet e ‘nxehtë’ në klip

 

Ronela Hajati ka publikuar projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka sjell këngën e re së cilës ia ka bashkangjitur edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

“Pa Dashni”, titullohet kënga e re e Ronelës e finalizuar me një videoklip të veçantë në të cilin shfaqet mjaft e ‘nxehtë’.

Loading poll ...

“Le te shperthejne dedikimet! ?❤️ -PA DASHNI-“, ka shkruar Hajati në videon e publikuar në Instagram.

Këngën tanimë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, YouTube dhe nuk ka dyshim se do t’i pëlqejë fansave të saj. /Lajmi.net/