Ronela i inkurajon ndjekësit të buzëqeshin pavarësisht çfarë u ndodhë

 

Këngëtarja Ronela Hajati i ka treguar këmbët seksi në foton e fundit në Insagram, ndërkohë që i ka inkurajuar ndjekësit që të buzëqeshin sa më shumë.

Këngëtarja Ronela Hajati e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe në të shihet shumë e lumtur, shkruan lajmi.net.

Teksa po buzëqeshte, pranë imazhit në të cilin po ashtu ka treguar këmbët seksi, Ronela i ka inkurajuar ndjekësit e saj që të buzëqeshin sa më shumë pavarësisht situatës.

“Gjtihmonë qesh, pa marrë parasysh se çfarë” , ka shkruar Ronela pranë postimit në Instagram.

“Vuj” është projekti i saj i fundit i publikuar para tre muajsh, atëherë kur Ronela mori edhe pjesë me të në festivalin ‘Kënga Magjike’.

Ajo në këtë festival rrëmbeu çmimin ‘Performanca më e mirë’./Lajmi.net/