Ronela para se të bëhej e famshme

Ronela Hajati është një ndër vajzat më popullore në shoëbizzin në shqiptar, kjo si për shkak të këngëve dhe videoklipeve të saj mjaft tematike dhe provokuese njëkohësisht, si për jetën e saj private, por mbi të gjitha për karakterin e saj e të folurën pa dorashka.

Megjithatë me siguri të gjithë jeni kuriozë të shihni si dukej këngëtarja vite më parë, para se të bëhej e famshme si sot.

Ka qenë vetë Ronela që publikoi pak më parë dy foto të disa viteve më parë, në njërën shfaqet në moshën 8-vjeçare dhe në tjetrën kur ishte 15 vjeç.

E në të dyja fotot duket shumë e bukur!