Roza ia publikon ish të dashurit ‘live’ në emision videon më emocionuese

 

Mysafir në ‘Why Not’ ishte Stine.

Ish e dashura e tij, Roza Lati, ka zgjedhur që si mysafir të radhës në emisionin e saj ta ketë ish të dashurin, Stinen, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka pyetur për jetën private, veçanërisht vajzën e vogël dhe ia ka publikuar po ashtu një video emocionuese të tyre bashkë. Në video shihet Stine me vajzën e tij në skenë dhe ai ka treguar se bëhej fjalë për një këngë ku ai i shpjegon vajzës për traditat shqiptare, kulturën andaj edhe e ka marrë në skenë./Lajmi.net/