Rrëfimi i Tunës: 2018-ta ndër vitet më të mira për mua

  Tuna Sejdiu, është njëra nga femrat më të guximshme shqiptare dhe këtë tashmë e ka dëshmuar.      

Në një intervistë ekskluzive për emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, Tuna rrëfen shumë të pathëna nga jeta e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo pati disa vështirësi në familje e cila për shkak të kësaj u bë temë diskutimi e pashmangshme në mediat rozë.

Megjithatë, këngëtarja Sejdiu tregon se viti që e lamë pas ka qenë një ndër vitet më të mira të jetes së saj.

Se çfarë i ndodhi këtë vit dhe pse e konsideron aq të veçantë e mësoni në rubrikën e mëposhtme. /Lajmi.net/