Rubrika javore/Parada e horoskopit në dashuri, ja shenjat me fat

 

Si çcdo javë, Parada e Horoskopit vë në plan të parë shenjat më të favorizuara nga yjet në fushën e dashurisë. Ja cilat janë shenjat më me fat këtë fundjavë:

1. BRICJAPI

Marsi të bën shumë bashkëpunues dhe me dëshira të ndezura, për kënaqësi të partnerit/es. Ke mendime ‘pikante’ këtë fundjavë!

2. VIRGJËRESHA

Loading poll ...

Lilith (Hëna e zezë) mund të ndezë dëshirat e ‘ndaluara’ në zyrë! “Art i dashurisë’ për ty nuk ka skrete.

3. AKREPI

Të presin netë të zjarrta, për të hequr çdo tension që ke akumuluar gjatë javës. Erosi do arrijë nivele të larta.

4. UJORI

Në sferën sentimentale nuk ke asnjë tabu’ dhe arrin të kënaqësh me ilaritet edhe dëshirat më të çuditshme të partnerit/es.

/Ora News.tv/